Tere tulemast!

Tere tulemast!

Tere tulemast!

Minu nimi on Triin-Liis Treial ja olen diplomeeritud ehitusbioloog, elan ja töötan hetkel Perthis, Lääne-Austraalias.

Oma kutseoskused (Advanced Diploma) omandasin Melbourne’is, koolis nimega Australian College of Environmental Studies ja olen ka Austraalia Ehitusbioloogide Liidu ning Okeaania Raadiosagedusliku Teadusnõu Assotsiatsiooni liige.

Igapäevaselt tegelen erinevate klientidega, kelle peamisteks probleemideks on kehv unekvaliteet, krooniline väsimus, autoimuunhaigused, keskendumis-ja õpiraskused, peavalud, allergiad ning ka viljakusprobleemid. Reeglina peitubki probleemi allikas kliendi kodus ning lihtsate meetmetega on võimalik olukorda lahendada/paremaks muuta.

Ehitusbioloog palgatakse paljudel erinevatel põhjustel:  testima elektromagnetvälju, testima siseõhku allergeenide ja kemikaalide osas, nõustama terve elukeskkonna loomisel, testima hallituse olemasolu, soovitama veefiltreid, soovitama tervislikke hügieenitooteid ja puhastusvahendeid ning identifitseerima geopaatilist stressi.

Lisaks aitan kliente ka erinevate renoveerimis-ja uusehititiste juures, koostöös arhitektide ja ehitajatega valmivad elu – ja töökeskkonnad, mis ei ole ainult rohelised, vaid toetavad ka nendes viibijate tervist ja heaolu.

Eestis käin ma regulaarselt ning soovi korral viin ka seal läbi auditeid ja koolitusi.

Minu tegevuse kohta Austraalias leiad rohkem infot: http://househealingsolutions.com.au/

Loodan väga, et antud lehekülg pakub Sulle palju põnevat lugemist ning uusi teadmisi ning Sinust ja Sinu perekonnast saab teadlik tarbija, kelle jaoks on oluline tervis ja puhas elu-ja töökeskkond.

Peatse kohtumiseni!

Triin-Liis